دانلود رایگان کتاب ۲۱ رمزموفقیت میلیونرهای خودساخته-برایان تریسی

رمز میلیونرهای خودساخته

download دانلود رایگان کتاب 21 رمزموفقیت میلیونرهای خودساخته برایان تریسی

پیشگفتار نویسنده :

کتاب حاضر ،حاصل ۱۵ سال تحقیق ،تدریس و تجارب شخصی برروی موضوع میلیونرهای خودساخته است.این نوشتار دربرگیرنده ایده هاو راهبردهای کلیدی است که من پس از مطالعه صدها کتاب و هزاران مقاله درمورد جمع آوری ثروت به دست آورده ام.این ایده ها و راهبردها آزمایش و ثابت شده به وشکلی ساده و قابل استفاده ارائه شده اند تاشما بتوانید بلافاصله آنهارا آموخته و به کار بگیرید.

 

در سن نوجوانی در شهر پومونا در کالیفرنیا زندگی میکردم،در خانه ای که هرگز پول کافی وجودنداشت. در آن موقع رویا و آرزوی من این بود که قبل از سن سی سالگی میلیونر بشوم .مطمئنا خیلیها این آرزو را دارند.

با این حال هنگامی که به سن ۳۰ سالگی رسیدم ،وضعیت من باسن ۲۰ سالگی تفاوتی نداشت.ولی ناگهان کاری کردم که زندگیم را دگرگون کرد. من این سئوال را ازخود پرسیدم که چرا بعضی هاموفق تراز دیگران هستند. مخصوصا میخواستم بدانم چگونه است که بعضیها با دست خالی شروع میکنند و نهایتا میلیونر میشوند. این سئوال مرا به جستجوی پاسخهایی واداشت که منجر به نوشتن این کتاب شد.

من میلیونرهای خودساخته را محور اصلی زندگیم قراردادم زیرا این افراد صفات و رفتاری را بروز میدهند که قابل مشاهده و سنجش است. آنها با انجام مکرر کارهایی مشخص به نحوی خاص از مرز جادویی یک میلیون دلار میگذرند.

من یادگرفتم که برای دستیابی به موفقیتهای بزرگ درزندگی باید به شخصی خاص تبدیل شد. برای پیش افتادن از اکثریت باید صفات و انظباطی را داشته باشید که افراد متوسط فاقد آن هستند.

مهمترین عامل در کسب موفقیتهای بزرگ مالی پول نیست بلکه تبدیل شدن به کسی است که میتواند چنین ثروتی را به دست آورد و سپس آنرا نگهداری کند.

این بیست و یک رمز موفقیت ، کلید کامیابی در تمام حوزه های زندگی است صرف نظر از اینکه ثروتی به دست بیاید یانه . نکته دیگر اینکه این اصول به قدری توانمند هستند که میتوانید آنها را برای بدست آورند هرچیزی که واقعا بخواهید به کار بگیرید. بسیاری از این روشها برایتان آشنا خواهند بود زیر آنها طی صدها سال به کار گرفته شده و پس از فراموشی دوباره کشف شده اند. من خود را بیشتر یک شاگرد موفق ،یک خواننده ،محقق تحلیلگر و معلم این ایده های بزرگ میدانم تا مبتکر یک فکر نو و به این گفته باستانی اعتقاد دارم که “در زیر آسمان هیچ چیز حدیدی وجود ندارد .”

 

چون شما این کتاب را انتخاب کرده اید،میدانم یکی از اهداف مهمتان در زندگی این است که به یک شخص فوق العاده تبدیل شده و توانایی های بالقوه خود را هرچه بیشتر به ظهور برسانید. هریک از این رموز موفقیت شمارا یاری میدهد تا با سرعت بیشتری به سوی یک زندگی متعالی که برایتان امکان پذیر است بشتابید.سفر خوش!

 

زندگینامه و بیوگرافی مختصر برایان تریسی

توضیحات:

دستیابی به استقلال مالی می‌تواند سریع‌تر و آسان‌تر از آن باشد که تصور می‌کنید. برایان تریسی که خودش یک میلیونر خودساخته است در این کتاب مهم‌ترین ویژگی‌های مشترک میلیونرهای خودساخته را که طی پانزده سال مطالعه و تحقیق به دست آورده است با زبانی ساده و مختصر و مفید توصیف می‌کند و به ما یاد می‌دهد که چطور با انجام همان کارهایی که میلیونرهای خودساخته برای رسیدن به موفقیت انجام داده‌اند به همان نتایج دست پیدا کنیم. میلیونر شدن شانسی نیست بلکه قابل‌پیش‌بینی و برنامه‌ریزی است. این کتاب روش‌های عملی دستیابی به موفقیت را برای همه کسانی که واقعاً تصمیم گرفته‌اند موفق شوند ارائه می‌کند.

 

 

برایان تریسی یک سخنران, مربی و مشاور حرفه ای و مدیر شرکت بین المللی برایان تریسی (Brian Tracy International) است که یک کمپانی آموزش- مشاوره ای در سولاتابیچ کالیفرنیاست. در ضمن او یک میلیونر خود ساخته است.

 brayanterisi 209x300 دانلود رایگان کتاب 21 رمزموفقیت میلیونرهای خودساخته برایان تریسی

 

 

برایان آموزش های خود را از راهی دشوار فرا گرفته است. وی تحصیل خود را در دبیرستان نیمه تمام رها کرد و سال ها به کارهای یدی مانند شستن ظرف, حمل الوار, حفر چاه, کارگری در کارخانه ها و جا به جا کردن بسته های کاه در مزارع و دامداری ها اشتغال داشت.

 

 

 

تقریباً ۲۵ ساله بود که فروشندگی را آغاز کرد و در دنیای تجارت شروع به بالا رفتن از نردبان ترقی کرد. سال ها با مطالعه و به کارگیری هر ایده, روش و تکنیک مفیدی که پیدا می کرد راه پیشرفت خود را می گشود تا اینکه سرانجام مدیر اجرایی شرکتی شد که سالانه ۲۶۵ میلیون دلار سود دهی داشت.

 

 

 

پس از سی سالگی بود که در دانشگاه آلبرتا ثبت نام کرد و پس از اخذ درجه کارشناسی باز هم به تحصیل ادامه داد تا مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت از دانشگاه کلمبیا پاسیفیک دریافت کرد.

 

 

 

وی در طی سالیان متمادی در ۲۲ کمپانی تجاری و صنعتی کار کرده است. از سال ۱۹۸۱ شروع به آموزش اصول موفقیت خود از طریق سخنرانی ها و سمینارها در سطح کشور کرده است و تا کنون کتاب ها و نوارهای صوتی و تصویری او به ۲۱ زبان ترجمه شده است و در ۳۶ کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

برایان بر این نکته تأکید دارد که هر انسان معمولی استعدادهای شکوفا نشده فراوانی دارد. او معتقد است که هر کسی می تواند بسیار سریع تر به سوی هدف های خود پیش برود اگر روشها, تکنیک ها و استراتژی های کلیدی مورد استفاده افراد موفقی که قبلاً راه مورد نظر را رفته اند یاد بگیرد و به کار ببندد.

 

 

 

برایان از زمانی که سخنرانی های تخصصی خود را شروع کرده است تا کنون بیش از دو میلیون نفر را در ۲۳ کشور به طور حضوری در ایده های خود سهیم کرده است. بیش از ۵۰۰ شرکت و مؤسسه از خدمات مشاوره ای و آموزشی او بهره برده اند. او تمام اصولی را که در این کتاب ذکر شده است شخصاً تجربه کرده و در زندگی به کار می گیرد. او هم خودش و هم هزاران نفر دیگر را از تنگدستی و ناکامی به ثروت و موفقیت رسانده است.

 

 

 

برایان تریسی خود را یک «سخنران گزینش گر» می خواند. او خود را نه یک پژوهشگر آکادمیک بلکه یک ترکیب کننده اطلاعات می داند. وی هر ساله وقت زیادی را صرف مطالعه مجموعه وسیع و متنوعی از روزنامه ها, مجله ها, کتاب ها و مواد گوناگون دیگر می کند. علاوه بر این, ساعات زیادی را صرف شنیدن نوارها, شرکت در سمینارهای متعدد و تماشای فیلم ها آموزشی در مورد موضوعات مورد علاقه خود می کند. اطلاعات جمع آوری شده از رادیو, تلویزیون و سایر رسانه ها نیز مطالبی به دانش او می افزاید.

 

 

 

برایان اطلاعاتی را که از تجربیات دیگران حاصل شده است در خود جذب می کند و با تجربیات شخصی خودش در هم می آمیزد. وی صاحب چندین اثر بسیار پرفروش در زمینه موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای ست.

 

 

 

برایان ازدواج موفقی داشته و دارای چهار فرزند است. او در سان دیاگو در خانه بزرگی که چمنزار بسیار وسیعی دارد زندگی می کند. سالانه بیش از ۱۰۰ بار برای ایراد سخنرانی سفر می کند و با ۱۷ کشور مختلف مراودات تجاری دارد. وی یکی از معتبرترین مراجع صاحب نظر جهان در زمینه موفقیت و پیشرفت است.

/ 0 نظر / 62 بازدید